Peergrade

At $5 per student per year, the purchase of this Pro Plan quickly becomes a great deal, depending on how many students you add.  Click the link under Pricing Plan to see everything you'll get to try!

*The valuation above is based on the pricing plan as of August 2021.  Please feel free to let us know if things have changed and this is out of date!

Peergrade

$3.00Price